fbpx
Menüü Sulge

LipoLaser

Laser liposaktsioon on tõhus meetod tselluliidi silumiseks, rasvapõletuseks ning kehakontuuride vormimiseks. Protseduur on sobilik nii naistele kui meestele, kõikidele nahatüüpidele ning praktiliselt kõikidele kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva.

Mis on lipolaser?

Lipolaseri kiirgab madalal 635-650 nm lainepikkusel töötavat laserkiirt, mis on silmale nähtav ja kasutatud meditsiinis-, taastusravis ja ilutööstuses juba aastaid. Sisuliselt on tegemist mitteinvasiivse rasvaimuga.

Kuidas see töötab?

Laserkiir toimib rasvkoe rakkudele. Suureneb rasvarakkude membraanide läbilaskvus ja ensüümide tungimine nendesse. Lisaks aktiveerib laserkiir biokeemilisi ensüümreaktsioone, mille tulemusena rasv lõhustatakse rasvhapeteks, glütserooliks ja veeks. Tänu väikestele mõõtmetele ja madalale molekulmassile, samuti rasvaraku membraanide suurema läbilaskvuse tõttu, tungivad need vabalt ümbritsevasse rakkudevahelise ruumi ja jõuavad lümfisüsteemi kaudu maksa. Seal kasutatakse neid energiaallikana ja materjalina uute rakkude ehitamiseks, ning ülejääk viiakse kehast sapi ja uriini abil välja. Rasvarakud ise muutuvad pärast rasva väljumist neist oluliselt väiksemaks ja lagunevad, mis mõjutab keha kontuure tänu selle mõõtude vähenemisele.

Kuidas protseduur toimub?

LipoLaseriga tehtav rasvaimu on kiire ja lihtne, ning ühe protseduuri jaoks kulub aega vaid 20-45 minutit. Hoolduskuur peaks koosnema 10 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas. Sellel ajal kui laserkiired teie keha soojendavad saate teie mõnusalt lõõgastuda ja teha väikese uinaku. Te ei vaja selleks eraldi riideid ning ei pea ise midagi samal ajal tegema. Pärast hooldust soovitatakse treeningut või tugevat massaazi, mis põletab äsjavabastatud rasvhapped ja glütseroolid, et need keha rasvavarudest täielikult eemaldada.

Tulemused

Tulemusi on tavaliselt näha juba ühe nädala möödudes, kuid paremate tulemuste saavutamiseks soovitame järgida tervislikku toitumist ning olla iga päev füüsiliselt aktiivne.

Hoolduste jooksul väheneb patsientide rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit. Tulemuste säilitamiseks on parim teha protseduuriga samaaegselt muutus oma elustiilis, tavaliselt piisab lihtsalt toitumisharjumuste muutmisest ja mõõdukast treeningust.

LipoLaseri hooldusega saab vähendada rasva täpselt probleemsel piirkonnal. Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, kõhule või reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellelt piirkonnalt. See on suur eelis dieedi ja trenni ees, mis vähendavad rasva kogu kehal ühtlaselt, kuid ei modelleeri kindlaid kehapiirkondi.

Võrreldes kirurgilise rasvaimuga on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Sõltumatud kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on saanud USA Tervisekaitseameti FDA poolt tunnustuse seoses võitluses ülekaaluga.

Vastunäidustused

• Rasedus ja rinnaga toitmine
• Epilepsia
• Nahakahjustused töötlemispiirkonnal: lõhed, erosioonid, infektsioonid (ka operatsioonijärgne paranemata haav)
• Infektsiooni- ja põletikuprotsessid
• Südamehaigus või elektrokardiostimulaatori (südamestimulaator) olemasolu
• Neerupuudulikkus, sapikivitõbi
• Uriinipidamatus
• Metallist proteesid ravitava kehapiirkonna läheduses
• Geneetiline ülitundlikkus
• Siseelundite rasked haigused

NeoPlaza Laser kasutab oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda Sulle asjakohasemat sisu ning muuta veebilehe külastamine mugavamaks ja lihtsamaks. Loe lähemalt
Luba