fbpx
Menüü Sulge

Veebipoe neoplaza.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Catrex OÜ (14619252).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest sertifikaatide ostmisel.

Kõikide sertifikaatide kehtivusaeg – 1 aasta ostmise päevast.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Füüsilise sertifikaadi kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu arvestamiseks on vaja saata kiri e-postile info@neoplaza.ee

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Sertifikaadi ostmiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Pangaülekanne
  • Sularahas või kaardiga kohapeal

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Peale tellimuse vormistamist tuleb kliendi e-postile kinnituskiri.

Aja broneerida võib kohe peale tellimuse vormistamist online kodulehe kaudu, telefoni või e-posti teel. Eelnev konsultastioon ei ole vajalik. Aja broneerimisel märkige ka tellimuse number. Online broneerimisel kodulehe kaudu tuleb kliendi e-postile kinnituskiri.

Kõikide sertifikaatide kehtivusaeg – 1 aasta ostmise päevast.

Lipolaseri teenus sobib nii naistele kui ka meestele. Meeste jaoks võime muuta kompleksteenuse piirkondi.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik kasutada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, kui teenus ei ole kasutatud, selleks tuleb saata avaldus vabas vormis e-postile info@neoplaza.ee

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul sertifikaadi eest tasumisest.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja edastatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangaandmed) ainult tellimuse töötlemisel ja ostjale sertifikaadi saatmisel. Veebipood isikuandmeid edastab transpordiettevõttele sertifikaadi saatmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile või helistada telefonil.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

NeoPlaza Laser kasutab oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda Sulle asjakohasemat sisu ning muuta veebilehe külastamine mugavamaks ja lihtsamaks. Loe lähemalt
Luba